Vodní stříkací dlaždice Sprinqle 150 x 150 cm

Kód: 56.20.09.00
Značka: EXIT TOYS
5 790 Kč 4 785 Kč bez DPH
Skladem
Propojení s aplikací, protiskluzové.

Detailní informace

Detailní popis produktu


Exit Sprinqle  je sada devíti dlaždic složených do rozměru 150 x 150 cm. Dlaždice je možno poskládat do různých tvarů. Všechny dlaždice mají vodní trysku pro stříkání vody až do výšky 3 metrů. Stříkání vody z dlaždic je možno ovládat pomocí kruhového modulu a pomocí aplikace EXIT Sprinqle, kterou si nahrajete do mobilního telefonu, nebo tabletu. Kruhový modul je dodáván spolu s dlaždicemi a obsahuje tři hry. Stačí připojit zahradní hadici pomocí rychlospojky, poklepat nohou na kruhový modul a nechte se překvapit jednou z vodní her. Můžete vodní gejzíry chytat, pronásledovat, nebo se jim vyhýbat. Exit Sprinqle zaručí zábavu v letních parných dnech.

Pro ty, kteří nemají dostatek vodních her, jsme vyvinuli skutečnou Exit aplikaci Sprinqle. Aplikace se připojuje přes Bluetooth ke stříkacím dlaždicím. Nahrajte aplikace do mobilního telefonu, nebo tabletu a rozjeďte ještě větší zábavu. Aplikace je podporována iOS a Android.


Klikněte a hrajte
Vodní dlaždice Exit Sprinqle se velmi snadno sestavují a lze je umístit do čtvercového, panákového nebo jiného tvaru. Rozhodněte se do jakého tvaru dlaždice poskládáte a pomocí bočních spojek do sebe dlaždice "zaklapnete" napojíte trysky a můžete začít. 
Pomocí malých klikacích čtverečků si můžete do každé dlaždice nacvakat vlastní vzor ať číslo, nebo písmeno, nebo něco jiného to už je na Vaší fantazii. Chtěli byste změnit tvar a vzory na dlaždicích? Pak jednoduše postavte zbrusu nový Sprinqle, je to velmi snadné.

Vodní hry
Kruhový modul je vybaven třemi jedinečnými vodními hrami. Vyzvěte své přátelé ke hře "pronásledování" a zjistěte, kdo dokáže chytit nejvíce stříkající vody. Byl vyhlášen vítěz? Poté rychle poklepejte nohou na kruhový modul a nechte se překvapit jednou z dalších stříkacích her z Exit Sprinqle.

Bezpečí při hře
Bezpečnost při hraní je na prvním místě, proto mají všechny dlaždice Sprinqle speciální protiskluzový povrch a zelený okraj, který pečlivě zakrývá každý roh dlaždic. Regulátor tlaku na ovládacím modulu vám také umožní určit výšku výstřiku, pro větší zábavu. Dlaždice Exit Sprinqle zajistí, že ve vaší zahradě zažijte skvělou zábavu nejen během parních letních dnů.

Součástí Balení:
- 9 hracích dlaždic Sprinqle
- 9 trysek s hadicí
- ovládací modul s regulátorem tlaku (průměr 48 cm)
- zelený bezpečnostní okraj dlaždic
- čtvercové klikací části pro vytváření znaků (160 kusů)
- návod

Doplňkové parametry

Kategorie: Vodní hry
Hmotnost: 14 kg
Certifikace: TÜV, CE, EN 13451, EN 71-8, IP X5
Material: (PP) Polypropylen
Nosnost: 100
Rozměr: 150 x 150 x výška dlaždice 2.5
Rozměr plošiny: 50 x 50 x 2.5 cm dlaždice
Rozměry balení: 52 x 52 x 38,5
Váha: 14
Věk: od 3 let