Fotbalová hliníková brána Exit Scala 220 x 120 cm

Kód: 42.22.12.00
Značka: EXIT TOYS
8 890 Kč 7 347 Kč bez DPH
Skladem
Nejluxusnější a nejpevnější hliníková brána Scala 220 x 120

Detailní informace

Detailní popis produktu

Fotbalové branky Exit Scala jsou hliníkové vysocekvalitní a luxusní fotbalové branky s elegantním a profesionálním vzhledem. Klenot jak na zahradě tak na hřišti.

Vnitřní rozměr branky Scala je 220 x 120 cm. Přední část hliníkového rámu je eloxovaná, to zajištuje větší odolnost proti veškerým přírodním vlivům. Zadní strana hliníkového rámu je ošetřena práškovým nástřikem, který zajišťuje dlouho životnost a prvotřídní vzhled.

Fotbalová branka je dále vybavena masivní černou sítí, která má krásný hexagonální vzor. Montuje se velmi snadno pomocí vysoce kvalitních černých držáků nasunutých do hliníkového rámu. Síť se může namontovat i demontovat aniž by jste museli rozkládat rám brány.

Rám fotbalové brány Scala je z pevného trubkovitého hliníko o tlošťce stěny 2 mm. Rohové spoje jsou z vysocekvalitního a pevného kovu, který zajistí perfektní pevnost a stabilitu. Branky jsou lehké pro snadné přenášení.Eloxování:
neboli anodizace je druh chemicko-tepelné povrchové úpravy výrobků z hliníku. Spočívá ve vytvoření ochranné vrstvy oxidu hliníku na upravovaném povrchu. Používá se například v letecké i automobilové výrobě. Životnost výrobků eloxací se razantně zvyšuje.

Doplňkové parametry

Kategorie: Fotbal
Hmotnost: 24 kg
Barva: stříbrná
Certifikace: EN 16579 pro fotbalové kluby
Material: eloxovaný hliník, hliník
Rozměr: 220 x 120 x hloubka 80
Rozměr trubek rámu: Ø 6 cm, tloušťka 2 mm
Rozměry balení: 126x28x19
Váha: 24