Udržování dřevěného domečku

how-do-i-maintain-an-exit-wooden-playhouse

Jak mohu udržovat dřevěný domeček EXIT?

Ve společnosti EXIT Toys vyrábíme naše domečky takovým způsobem, že není nutná žádná údržba. Přesto můžete udělat něco pro to, abyste udrželi dřevo krásné po mimořádně dlouhou dobu. Domy EXIT můžete snadno ošetřit sami:

Správná ochrana

Domečky EXIT jsou vyrobeny z cedrového dřeva. Cedrové dřevo má přirozenou odolnost proti povětrnostním vlivům, jako je déšť a vítr. Kromě toho bylo dřevo ošetřeno přírodní mořidlovou barvou. Chrání tak domeček před hnilobou a plísní.

 

Zvláště Výhodné: Domečky mají asfaltové střechy, takže jsou vodotěsná. Tímto způsobem hniloba dřeva nemá ve vnitřku domečku šanci. A děti se mohou dokonce v přístřešku ukrýt, když prší. Jakmile je tedy dům postaven, mohou si děti okamžitě hrát doma v bezpečí: čas shromáždit své přátele!

how-do-i-maintain-an-exit-wooden-playhouse (1)

Ošetřování dřeva

V EXIT Toys doporučujeme každé dva roky domeček ošetřit novým nátěrem skvrn. Barvením dřeva jej chráníte před opotřebením, špínou a vlhkostí. K tomu použijte mořidlo nebo barvu na přírodní bázi. Domeček EXIT bude opět vypadat zcela nový a vydrží roky.

Stále vidíte nějaké tmavé skvrny?

Stále vidíte tmavé, mokré skvrny na dřevě? Zabraňte hnilobě dřeva odstraněním těchto takzvaných povětrnostních skvrn ze střechy suchým hadříkem. V tom může pomoci i trochu zeleného mýdla.

Bezpečnost především

Dále neustále kontrolujte bezpečnost svého domečku. Jsou šrouby a matice stále bezpečné? Stojí dům stále pevně? Kromě toho zkontrolujte, zda na dřevě nejsou třísky. S našimi dřevěnými domečky EXIT je tedy potřeba jen malá údržba, zatímco děti si to užívají po celá léta! Podívejte se na naši nabídku domečků .