Trampolína kopaná nebo na nohou?

a-dug-in-trampoline-or-a-trampoline-on-legs

Kopaná trampolína nebo trampolína na nohou?

Plánujete koupi trampolíny, ale nevíte, zda byste chtěli trampolínu na nohách nebo trampolínu, která musí být vykopána do země? Než se rozhodnete, je třeba zvážit několik věcí. EXIT Toys vám to objasní

Různé druhy trampolín

Než si koupíte trampolínu, je důležité vědět, zda chcete, aby byla vaše trampolína vykopána do země nebo ne. Vezměte prosím na vědomí, že nemůžete kopat trampolínu na nohou, a skákání na vykopané trampolíně je možné pouze tehdy, když díra, na které spočívá, má správné rozměry. Naštěstí EXIT Toys nabízí obě trampolíny na nohou jako speciální vykopané trampolíny, takže si můžete vybrat, co vám vyhovuje.

 

Proč máme speciální vykopané trampolíny? Aby bylo možné provádět co nejlepší skoky, musí být vzduch, který se vytváří při skákání, schopen uniknout. To není problém, pokud jde o trampolínu na nohou, ale v díře pod zemí je vzduch zachycen. Unikátní odvzdušňovací systém ve skákací podložce a polstrování našich vykopaných trampolín zajišťuje, že vzduch je skutečně schopen uniknout, takže můžete odrazit vše, co se vám líbí.

 Upozornění: Nohy kopané trampolíny jsou kratší než nohy trampolíny na nohou. Je proto zásadní, aby vykopané trampolíny byly skutečně vykopány do země. Jinak budete skákat po zemi a to není přinejmenším žádná zábava

Možnosti ve vaší zahradě

Někdy prostě nemáte na výběr: Ne každý typ terénu je vhodný pro kopání trampolíny. Vždy nechte zahradníka zkontrolovat vaši půdu, aby zjistil, zda je vaše zahrada připravena na vykopání trampolíny. Více informací o správném typu terénu pro vaši zakopanou trampolínu.

 Je půda ve vaší zahradě vhodná? Určete, co by podle vás ve vaší zahradě vypadalo dobře. Trampolína na nohách vynikne ve vaší zahradě více, zatímco vykopaná trampolína umožňuje klidnější vzhled. Můžete si vybrat trampolínu, která se vám nejvíce líbí!

Bezpečnost především

Existuje jedna možnost bezpečnější než druhá? Ne s EXIT Toys! Naše trampolíny na nohách jsou vždy vybaveny bezpečnostní sítí, takže děti zůstanou na trampolíně i při těch nejbláznivějších skokech. Na zakopané trampolíně jste už pěkně nízko nad zemí. Pro větší ochranu je mnoho našich zakopaných trampolín k dispozici také s ochrannou sítí.

 

Naše vykopané trampolíny jsou nízko nad zemí, což dětem usnadňuje nastupování a vystupování. Společnost EXIT Toys však vzala v úvahu také bezpečné šlapání na trampolíny na nohou: s trampolínovým žebříkem EXIT je pro děti snadné dostat se na trampolínu a okamžitě odskočit. Kromě toho můžete na trampolínu bezpečně a bez námahy vstoupit na trampolínovou plošinu . Plošina má široký schod s protiskluzovou vrstvou, která je vhodná pro děti, aby na nich stály, než prolezou bezpečnostní sítí.

a-dug-in-trampoline-or-a-trampoline-on-legs (1)

Průvodce výběrem trampolíny

Takže jste se rozhodli, zda si přejete kopanou trampolínu nebo jednu na nohou? Pak je to krok správným směrem. Co takhle trochu poskakovat na našem speciálním průvodci trampolínou EXIT , který vám pomůže určit, která trampolína EXIT by vám nejlépe vyhovovala. Ať už se vydáte za kterýmkoli, jedna věc je jasná: trampolína EXIT umožňuje vašim dětem roky zábavy a hraní na konci!

a-dug-in-trampoline-or-a-trampoline-on-legs (2)