Tipy a rady pro umělce

tips-for-playing-with-exit-toys-sand-and-water-table

Tipy pro hraní s hračkami EXIT písek a vodní stůl

Písek a vodní stůl EXIT Toys umožňují nekonečné hodiny hraní a objevování. A to nejen s pískem ale i vodou, ale také spoustou dalších materiálů! Stimuluje váš pocit představivosti. Pískový a vodní stůl není jen zábavný, ale také vzdělávací. Zajímá vás, co můžete dělat s pískem a vodním stolem? Máme několik nápadů, o které se s vámi můžeme podělit.

 

Písek a voda

Písek a voda jsou skvělou zábavou, zejména proto, že to můžete udělat mnoha různými způsoby. Můžete si vybrat, jestli si budete hrát jen s vodou nebo pískem, ale je to ještě zábavnější, když si je promícháte na bahenní hostinu!

 Kromě flákání můžete s pískem a vodou popustit uzdu své fantazii. Například, proč nezměnit své pískoviště na „pláž“ a vodní nádrž na „moře“: opravdový zážitek pro vaše panenky LEGO nebo Barbie!

 

Kinetický písek

Skvělou alternativou pro přírodní písek je kinetický písek. Kinetický písek je jemný, měkký hrací písek, který si můžete koupit téměř všude ve všech druzích zábavných barev. Tento typ písku je méně špinavý, protože se lepí dohromady lépe než normální písek, což také usnadňuje jeho použití ve formách!

tips-for-playing-with-exit-toys-sand-and-water-table (1)

Chcete si vyrobit svůj vlastní kinetický písek? Můžeš! Smíchejte osm šálků mouky s jedním šálkem dětského oleje. Přidejte k tomu nějakou barvu pomocí ecoline nebo potravinářského barviva.

 Když jsou koše na písek a vodu naplněny kinetickým pískem, je také skvělá zábava udělat ze stolu zmrzlinový salon. Můžete dokonce použít dřevěné tyčinky na nanuky, (plastové) šišky a kopeček zmrzliny. Co takhle to zakončit nějakým disco dipem a třpytkami?

 

Piliny nebo seno

Přírodní materiály, jako jsou piliny nebo seno, jsou také skutečnou radostí při hraní na písku a vodní hladině. Je to nejen legrační, ale můžete také proměnit koše s pilinami a seno na „zoo“ pro vaše zvířecí hračky.

tips-for-playing-with-exit-toys-sand-and-water-table (2)

Tip EXIT: Věděli jste, že zásobník EXIT na vodu naplněný pilinami nebo seno slouží také jako fantastický zásobník na překvapení? Získejte nějaké malé dárky zabalené, schovejte je do koše a poté zjistěte, který z nich najdete!

 

Akvárium

Máte rádi podmořský svět? Vytvořte akvárium s pískem a vodní hladinou! Naplňte nádoby na vodu malými oblázky v akváriu, listem lilie, plastovými žabami nebo rybami, gumovými kachnami a dalším životem v akváriu.

tips-for-playing-with-exit-toys-sand-and-water-table (3)

Podzimní materiály

Na podzim můžete stůl naplnit listy, žaludy, piniovými oříšky nebo kaštany. Tímto způsobem se můžete zábavnou a hravou formou seznámit se vším, co podzim nabízí.

 

Krém na holení nebo gel na vlasy

Kdo nemá rád kluzké a slizké věci? Krém na holení nebo gel na vlasy jsou absolutní radostí. Oba materiály jsou také zcela odlišné: gel na vlasy je průhledný a pevný, zatímco krém na holení může produkovat hodně pěny! Vzrušující věci!

tips-for-playing-with-exit-toys-sand-and-water-table (4)

Bubble party!

Co kdybyste použili svůj písek a vodní hladinu k vytváření mega bublin? K přípravě směsi v písku a vodní hladině použijte vodu, prostředek na mytí nádobí a cukr. Přidejte dvě lžíce cukru do 400 ml vlažné vody. Míchejte, dokud se nerozpustí veškerý cukr, a poté vmíchejte 100 ml mycího prostředku.

 

Nyní, když je bublinková směs připravena, můžete začít hledat velké tyčinky a kousek lana. Přeložte lano na polovinu a přivažte vnější konce lana k tyči. Nyní jste připraveni vyfouknout obrovské bubliny tyčemi! Chcete-li vyfouknout pěkné velké bubliny, ponořte celé lano do bublinové směsi a jemně s ním pohněte ve vzduchu. Nechte bublinkovou párty začít!

 

EXIT tip: písek a vodní stůl jsou také velmi vhodné pro hraní vzrušujících pocitů a hádání. Naplňte koše různými materiály a nechte své přátele hádat, co je v nich, se zavázanýma očima!