Svět na trampolíně

fun-games-to-play-on-your-trampoline

Skákání na trampolíně je samozřejmě párty sama o sobě, ale věděli jste, že při hraní na trampolíně můžete myslet na mnoho dalších her, který se můžou lišit? EXIT Toys pro vás připravilo několik zábavných trampolínových her. Který je váš oblíbený?

 

Skákací výzvy

Začněte skutečnou skákací výzvu se svými přáteli, bratry nebo sestrami. Kdo udělá nejkrásnější skok? Nebo nejvyšší nebo nejbláznivější? Zajistěte, aby vaše skoky posuzovala nezávislá porota. Pěknou výzvou by například bylo: „Kdo si může myslet na tři šílené skoky za sebou?“ Dovednosti a schopnosti rychlé výměny jsou v tomto ohledu obzvláště důležité! Chystáte se na nejvyšší skok? Pak se vám bude hodit skokový metr na trampolíně PeakPro.

fun-games-to-play-on-your-trampoline (1)

 

Házet, chytat a skákat

Skákali jste někdy na trampolíně a hráli si s někým, kdo stál vedle ní? Toto je neuvěřitelně zábavná verze hraní úlovku. Osoba, která skáče na trampolíně, může udělat nejlepší brankářské ponory a nejvyšší rázy. Jste tím, kdo stojí vedle trampolíny, pak byste měli umět házet míč co nejvyš: zvláště když má trampolína ochrannou síť a sedí na nohou. Kromě toho může bezpečnostní síť fungovat také jako volejbalová síť. Díky této hře posunete své volejbalové dovednosti na další úroveň.

fun-games-to-play-on-your-trampoline (2)

 

Hra na šarády při skákání

Představení něčeho, co se vznáší ve vzduchu: obtížné, ale tak zábavné! S touto hrou něco předvádíte, když poskakujete a člověk vedle trampolíny musí hádat, o co jde. Je téma zvířata? Pak vylíčte ptáka tak dlouho, jak to bude nutné, dokud to neuhodnou. Čím méně skoků to vyžaduje, tím lépe. Zahrajte si tuto hru proti sobě a nakonec sečtěte všechny skoky: vyhrává ten, který má celkem nejméně skoků.

fun-games-to-play-on-your-trampoline (3)

 

Trampolína Twister

Znáte hru Twister? Další zábavná hra na trampolíně. Pomocí křídy na chodníku rozdělte trampolínu na šest částí a každé sekci přidělte číslo od 1 do 6. Určete vedoucího hry, který stojí vedle trampolíny. Tento vůdce hry hodí dvě kostky. První kostka označuje, na které číslo musíte skočit, druhá kostka ukazuje, jak. Například:


Číslo 1: Skok na obě nohy
Číslo 2: Skok na kolena
Číslo 3: Skok na zadek
Číslo 4: Skok dozadu
Číslo 5: Proveďte hvězdný skok
Číslo 6: Skok jako žába


Příklad: Pokud hodíte jeden s první kostkou a tři s druhou kostkou, musíte přistát v části jedna se zadkem! Na jaká další pravidla hry si při hře Trampoline Twister můžete vzpomenout?

Vodní zábava na trampolíně

V horkém letním dni je trampolína krásným místem k ochlazení! Oblečte si plavky a na skákací plochu položte balónky s vodou. Trik je nyní odrazit se bez rozbití vodních balónků. Jste připraveni na výzvu? Další skvělá hra: zapněte postřikovače během skákacího sezení nebo si vezměte vodní pistoli. Skočte naboso, jinak byste mohli sklouznout.

Trampolína basketbal

S trampolínovým košem EXIT si můžete na trampolíně zahrát basketbal. Díky vysoké skákací akci můžete udělat ty nejlepší slam dunky. Díky tomu je trampolínový koš EXIT skutečnou nezbytností pro vaši trampolínu.

fun-games-to-play-on-your-trampoline (4)

Sdílejte s námi svoji hru!

Byly to oblíbené trampolínové hry editorů EXIT Toys. Ale možná vás napadlo několik dalších skvělých her, které by měly být součástí tohoto seznamu. Nemůžeme se dočkat, až o nich uslyšíme. Dáte nám vědět