Procvičte své dovednosti v hokeji

practice-your-hockey-skills-with-exit-toys

Procvičte si své hokejové dovednosti s EXIT Toys!

Nemáte dost hokejového tréninku a raději byste se každý den dostali na hokejové hřiště? EXIT Toys to umožňuje! Můžeme vám dodat ty nejlepší produkty, se kterými si můžete zacvičit ve svém volném čase. Pomocí našich hokejových branek , odskoků , panenských polí a doplňků proměňte jakékoli místo ve skutečné hrací pole. A se sportovními hokejovými cvičeními od EXIT Toys můžete ihned zahájit vlastní domácí trénink.

Kontrola nad míčem

Chcete získat větší kontrolu nad míčem? To je něco, co můžete snadno trénovat doma. Zkuste například vytvořit osmičku mezi nohama. Zvládli jste to? Pak můžete také procvičit své techniky driblování. Cílem je udržet míč co nejblíže k hokejce. Skoro jako by to bylo nalepené na vaší hůlce.

 

Chcete to udělat trochu náročnějším? Pak zkuste použít značkovací kužely , což je skvělý způsob, jak pracovat na ovládání míče. Kužel můžete také umístit trochu dále od sebe, například zvětšit vzdálenost až na 2 metry ve tvaru cik caku. Slalom si procházíš šiškami a po chvíli si všimneš, že se po poli pohybuješ s větší kontrolou a hbitostí.

practice-your-hockey-skills-with-exit-toys (1)

Rychlá reakce na triky

Hokej Rebounder je absolutní nutností pro hokejové brankáře. Vzhledem k tomu, že síť odskoků je pevně přitažena elastickými prvky, míč se odrazí zpět nepředvídatelnými způsoby. To vám umožní vyvinout super rychlé reflexy, abyste byli optimálně připraveni na své protivníky. Odskok je skutečnou výzvou nejen pro brankáře, ale také pro obránce, záložníky a útočníky. Při tréninku s odskokem budete moci obdržet jakýkoli druh míče: vysoké, nízké, tvrdé nebo měkké. Zahrajte míč do odrazeného míče, poté jej přijměte a zkuste ho vystřelit co nejlépe do branky .

exercising-outdoors-with-exit-toys (3)

Odskok je také skvělý pro hokejové triky. Jste dobrý v udržení vysokého míče? Můžete tomu přidat další rozměr tím, že ho několikrát vystřelíte do odskoku a poté budete pokračovat v běžném tréninku.

Hokejová hra nebo trénink střelby

Máte skupinu přátel na hraní? To je ještě zábavnější! Dejte všechny dohromady na zábavný zápas. Za to se samozřejmě neobejdete bez hokejové branky . Když do domácího tréninku přidáte tento prvek navíc, čas bude letět. Nemáte ve skupině brankáře? Žádný problém: k hokejové brance Sniper můžete připojit tréninkový štít , aby bylo mimořádně náročné skórovat! Tréninkový štít je proto také ideální pro trénink střelby.

practice-your-hockey-skills-with-exit-toys (3)

Menší cíle Pico nebo Panna jsou také zábavné a vhodné pro skupiny. Tyto hokejové branky jsou lehké a snadno si je vezmete kamkoli, takže si můžete zacvičit kdekoli: v parku, na školním hřišti nebo na vlastní zahradě! Umístěte Branky naproti sobě pro vzrušující zápas nebo se zády spojenými pro hru kroužení. V tomto případě budete oba brankáři jako útočníci. Pokuste se vystřelit míč do branky svého soupeře a přitom dávejte pozor na svůj vlastní cíl. Jelikož jsou hokejové cíle umístěny tak těsně vedle sebe, je to skutečná výzva.

practice-your-hockey-skills-with-exit-toys (4)

Vzrušující bitva panna!

Chtěli byste vyzkoušet něco jiného než jen běžnou hokejovou hru? Otestujte své hokejové dovednosti v hokejové aréně . Vzhledem k tomu, že panna pole je menší než normální hokejové hřiště, naučíte se nejen rychleji reagovat na míč, ale také zdokonalíte svou taktiku a celkové týmové dovednosti. Pozvěte své hokejové přátele na pouliční zápas v kleci! Kdo může přihrát míč mezi nohy soupeře?

 

To byly návrhy hokejových tréninků od EXIT Toys! Který z nich vyzkoušíte jako první? A raději trénuješ se svými spoluhráči nebo sám? Ať děláte cokoli, mějte na paměti: pokud chcete hrát, trénujte! Pokud chcete vyhrát, trénujte tvrději.