Nejlepší místo pro můj domeček

what-is-the-best-place-for-my-exit-wooden-playhouse

 

 

Jaké je nejlepší místo pro můj dřevěný domek EXIT?

Právě jste si koupili domeček od společnosti EXIT Toys nebo ho plánujete koupit? Existuje několik bodů, které můžete vzít v úvahu při výběru místa, kde na zahradě umístíte domeček. Kromě krásného výhledu byste měli také zvážit nejbezpečnější místo. EXIT vysvětluje, kam nejlépe umístit domeček:

Udržujte místo k dispozici

Dřevěný domeček potřebuje místo, tak kde máte místo na zahradě? Neumisťujte dům příliš blízko stromů, převislých větví, živého plotu nebo plotu. Děti pak budou mít dostatek prostoru, aby si mohly bezpečně hrát po domku. Tímto způsobem navíc máte prostor pro další venkovní hračky EXIT. Objevte, jak vytvořit skutečný ráj hraní kolem vašeho domku a děti budou mít hodiny zábavy na své vlastní zahradě.

Nejlepší základna

Pokud umístíte domečky EXIT Toys na rovný povrch, je to dostatečné, nebudete ho muset připevňovat k zemi. Chcete extra stabilitu? Se sadou kotev EXIT pro herní zařízení a domečky zůstává domeček pevně na svém místě i během nejdivočejších dobrodružství vašich dětí.

 

A jste šťastným majitelem dřevěného domečku EXIT na nohách? Kromě rovného povrchu je také důležitá měkká základna: děti vždy mají měkké přistání, když sklouznou ze skluzavky.

what-is-the-best-place-for-my-exit-wooden-playhouse (1)

Optimální ochrana

Výběr správného místa na zahradě vám zajistí, že domeček bude v bezpečí. Pokuste se například dům umístit tak, aby byl nejvíce chráněný před sluncem a nejsilnějším deštěm a poryvy větru. Nezapomeňte ponechat kolem herny dostatek volného místa.

 

Kromě toho krásného stinného místa v zahradě zajišťuje, že sluneční paprsky neovlivňují barvu dřeva. Je dům na slunci? Dbejte na to, aby se skluzavka příliš neohřívala!

Vyberte si své dokonalé divadlo EXIT

V EXIT Toys máme domečky ve všech velikostech a s několika konstrukčními možnostmi, abyste vždy našli perfektní dům pro vaši zahradu. S domečkem EXIT na nohách můžete měnit schody a skluzavku a u modelů s prodloužením můžete dokonce schody nebo skluzavku připevnit k přední části domečku. EXIT Toys má vhodný domeček pro každou zahradu! Podívejte se na naši nabídku domečků .