Moje trampolína na podzim a v zimě

my-trampoline-in-autumn-and-winter

 

Moje trampolína na podzim a v zimě

Podzim a zima: bohužel jsou to měsíce, ve kterých nebude trampolína téměř používána nebo možná vůbec. Co je nejlepší, co můžete v tomto období s trampolínou dělat?

Chraňte svou trampolínu

Na podzim a v zimě jsou trampolíny EXIT Toys skvělé zůstat venku! V takovém případě vám doporučujeme uložit ochrannou podložku a ochrannou síť (včetně hadiček). Chraňte zbytek trampolíny krytem trampolíny EXIT . Takto zůstane rám, rohož a pružiny v dobrém stavu.

 

Moje trampolína na podzim a v zimě


Ponechání trampolíny venku je nejen praktické, ale také usnadňuje (ne) sestavení, když je počasí dostatečně hezké na venkovní hraní na podzim nebo v zimě.

Všechno je stále na svém místě?

Pečujte o trampolínu i během podzimních a zimních měsíců: pravidelně kontrolujte, zda na trampolíně není příliš mnoho nečistot nebo deště. Zajistěte jej za bouřlivého počasí a pečlivě sledujte stav trampolíny. Na jaře a v létě také!

 

Skladujte trampolínu

Můžete si také vybrat, že si celou trampolínu na podzim a v zimě odložíte. To zabere další (ne) montážní čas. Při demontáži pečlivě dodržujte pokyny přiložené příručky: ale použijte ji naopak! Například vyjměte pružiny příčně, aby se nevytahovaly.

 

A pamatujte prosím: po dešti bude sluníčko a po zimě bude těsně následovat jaro! Je čas užít si EXIT trampolínu naplno! Upozornění: i na jaře a v létě se může vyskytnout extrémní počasí, přečtěte si zde, jaká opatření můžete provést.

 

 

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení