Moje trampolína na podzim a v zimě

my-trampoline-in-autumn-and-winter

 

Moje trampolína na podzim a v zimě

Podzim a zima: bohužel jsou to měsíce, ve kterých nebude trampolína téměř používána nebo možná vůbec. Co je nejlepší, co můžete v tomto období s trampolínou dělat?

Chraňte svou trampolínu

Na podzim a v zimě jsou trampolíny EXIT Toys skvělé zůstat venku! V takovém případě vám doporučujeme uložit ochrannou podložku a ochrannou síť (včetně hadiček). Chraňte zbytek trampolíny krytem trampolíny EXIT . Takto zůstane rám, rohož a pružiny v dobrém stavu.

 

Moje trampolína na podzim a v zimě


Ponechání trampolíny venku je nejen praktické, ale také usnadňuje (ne) sestavení, když je počasí dostatečně hezké na venkovní hraní na podzim nebo v zimě.

Všechno je stále na svém místě?

Pečujte o trampolínu i během podzimních a zimních měsíců: pravidelně kontrolujte, zda na trampolíně není příliš mnoho nečistot nebo deště. Zajistěte jej za bouřlivého počasí a pečlivě sledujte stav trampolíny. Na jaře a v létě také!

 

Skladujte trampolínu

Můžete si také vybrat, že si celou trampolínu na podzim a v zimě odložíte. To zabere další (ne) montážní čas. Při demontáži pečlivě dodržujte pokyny přiložené příručky: ale použijte ji naopak! Například vyjměte pružiny příčně, aby se nevytahovaly.

 

A pamatujte prosím: po dešti bude sluníčko a po zimě bude těsně následovat jaro! Je čas užít si EXIT trampolínu naplno! Upozornění: i na jaře a v létě se může vyskytnout extrémní počasí, přečtěte si zde, jaká opatření můžete provést.