Kulatá nebo obdelníková trampolína?

 

 

 

a-round-or-a-rectangular-trampoline (1)

 

Kulatá nebo obdélníková trampolína?

Volba kruhové nebo obdélníkové trampolíny se snad provádí rychle: obdélníková trampolína vám připadá hezčí než kulatá nebo naopak. Je to často otázka vkusu, ale přemýšleli jste někdy o tom, co jiného může hrát roli při určování správného tvaru trampolíny?

 

Skočí na něj například malé nebo větší děti a může trampolína zabírat na zahradě hodně místa, nebo ne? Hračky EXIT objasňují záležitosti:

Kulaté trampolíny: bezpečné, super zábavné a pro každého

Mějte na paměti věk dětí, které budou trampolínu používat. Pro malé děti doporučujeme použít kulatou trampolínu . Kulatý tvar zajišťuje, že jsou pružiny všude stejně napnuté. Při každém skoku jsou děti automaticky staženy zpět do středu. Dokud nebudou dělat kaskadérské kousky, které jsou příliš šílené, bude muset být skutečným uměním, aby skončily vedle skákací podložky. Kulatá trampolína však není jen bezpečná, ale také zábavná: všude napnutá skákací podložka znamená, že můžete skákat optimálně na velkou část podložky. S kulatými trampolínami od EXIT Toys můžete využít každý roh skákací podložky!

Obdélníkové trampolíny: skutečná výzva

Obdélníková trampolína je vysoce doporučeno pro starší děti s dostatečnou rovnováhu a skákání zkušenosti. Obdélníkový tvar zajišťuje, že můžete skákat výš a snadno přes celou skákací podložku.

 

A pokud by vaše mladší děti raději obdélníkovou trampolínu, poskytujeme standardní ochrannou síť pro všechny naše trampolíny na nohách. Tímto způsobem můžete bezpečně skákat trampolínu na všech našich trampolínkách, ať mají jakýkoli tvar. Podrobnější informace o nákupu trampolíny najdete v blogu: která trampolína je vhodná pro mé dítě (děti)?

Nejlepší místo pro vaši trampolínu

Kde je ale nejlepší místo pro vaši trampolínu? Protože i to je rozhodující při výběru kruhové nebo obdélníkové trampolíny. Například chcete, aby trampolína zabírala jasně viditelné místo v zahradě, nebo to nemusí být všechno viditelné?

 

Obdélníkovou trampolínu lze snadno přesunout do rohu. Doporučujeme však udržovat 2 metry kolem trampolíny bez plotu, zdi nebo jiných předmětů. Stylové trampolíny EXIT lze ale také použít jako skutečný poutač uprostřed vaší zahrady.

Více než jen trampolína

Dobře se podívejte na tvary ve vaší zahradě. Máte zahradu se čtvercovými květináči a obdélníkovým rybníkem? Nebo má zahrada více kulatých tvarů? Pro větší jednotu na zahradě můžete zvolit tvar trampolíny, který odpovídá vzhledu zahrady. Spojte trampolínu s těmito tvary a trampolína se stane skutečnou součástí zahrady. Kromě vybavení dětského hřiště je trampolína také pěkným zahradním doplňkem.

 

Skutečnost, že výběr je často více než pouhý rozdíl v chuti, je však na zamyšlení. Aby jste již brzy mohli bezpečně skákat na své nové trampolíně a zároveň si užít spoustu zábavy a s novým poutačem na zahradě! Prohlédněte si naši nabídku trampolín

 

a-round-or-a-rectangular-trampoline (3) .

a-round-or-a-rectangular-trampoline (2)