Která trampolína vyhovuje mému dítěti

which-trampoline-suits-my-children

Která trampolína vyhovuje mému dítěti?

Na EXIT Toys máme velký výběr trampolín. Ale co přesně je ta správná trampolína pro vaše dítě, pokud jde o bezpečnost a kvalitu odrazu? EXIT vysvětluje, co byste měli vzít v úvahu při výběru vhodné trampolíny pro vaši rodinu.

 

Trampolína pro všechny věkové kategorie

Hračky EXIT fungují s různými kategoriemi kvality pro trampolíny: bronzové, stříbrné a zlaté. Objevte, co určuje kvalitu trampolíny EXIT .


Největší zábavu zažijí malé děti, které skočí na trampolíně od společnosti EXIT Toys s hodnocením bronzového odskoku. Tyto trampolíny mají krátké pružiny, takže mohou snadno odtlačit podložku. K EXIT Silhouette trampolíny , trampolíny Black Edition a elegantní trampolíny jsou naše trampolíny s ratingem bronz, což je činí velmi vhodné pro tuto kategorii.

Máte starší děti s většími zkušenostmi ze skákání? Na trampolínach s dlouhými pružinami provedou nejvyšší a největší skoky. Pro tuto skupinu je nejlepším možným odrazem trampolíny Dynamic a PeakPro, trampolíny EXIT se zlatým hodnocením odrazu!

which-trampoline-suits-my-children (1)

Udržujte rovnováhu nebo raději ne ...

Který tvar trampolíny je pro vaši rodinu nejvhodnější, závisí na zkušenostech vašeho dítěte. Kolo trampolína je ideální pro děti s omezenými zkušenostmi: Podložka je pevná po celé ploše, takže je automaticky vrátí zpět do středu s každým skokem. Snadný způsob, jak udržet rovnováhu!

 

Pro děti s dostatečnými zkušenostmi se skákáním je volitelná kulatá trampolína, ale pravoúhlá trampolína je spíše výzvou. Je vaše dítě opravdovým akrobatem? Díky obdélníkovému tvaru mohou pomocí celé podložky procvičovat všechny své triky na trampolíně. Objevte další rozdíly mezi kulatými a obdélníkovými trampolínami .

Bezpečný vstup na trampolínu

A konečně máte na výběr mezi trampolínou EXIT Toys nebo trampolínou. Inground trampolína je dobrý tip pro mladší děti. Protože je trampolína umístěná nízko nad zemí, je nastupování a vystupování hračkou. Dáte přednost trampolíně na nohou ? S trampolínovým žebříkem EXIT  v kombinaci s trampolínovou plošinou nebudou mít ani ti nejmenší problém s výstupem na trampolíny.

which-trampoline-suits-my-children (2)

Naštěstí se pro starší děti toho moc nezmění: protože se mohou snadno dostat na jakýkoli druh trampolíny, takže při výběru trampolíny to nemusíte brát v úvahu. Ještě si nejste úplně jistí, které trampolíně dáváte přednost? EXIT vám rád pomůže vybrat si mezi trampolínou v terénu nebo trampolínou na nohou .

Trampolína pro celou rodinu

A co když je velký rozdíl ve věku a ve skokových zkušenostech a chcete na zahradě jen jednu trampolínu? Pak vám doporučujeme vyzkoušet trampolínu EXIT Elegant Premium . Na těchto trampolínkách se stříbrným odskokem se mohou malé i starší děti dobře tlačit, takže si každý užije nekonečné hodiny skákání. Kulatá podzemní trampolína je přinejmenším bezpečná volba. Děti tak zůstanou v rovnováze a všichni se snadno dostanou na trampolínu.

which-trampoline-suits-my-children (3)

Objevte trampolínu pro vaše děti hned teď

V následující tabulce najdete, které trampolínové funkce a která trampolína EXIT vyhovuje vašim dětem nejlépe. Využijte tedy náš EXIT tip nebo si prohlédněte celou naši sbírku trampolín a vyberte si svůj vlastní oblíbený!