Jak vykopat trampolínu

how-do-you-dig-in-a-trampoline (1)

Jak vykopat trampolínu?

Skákaní na trampolíně má velké výhody: ve vaší zahradě vytváří klidný vzhled a na trampolínu mohou snadno vstoupit i ti nejmladší. Skákaní to tedy rozhodně stojí za to! Ale jak vlastně vykopat trampolínu a co byste měli vzít v úvahu? EXIT Toys vysvětluje:

 

Speciální vykopané trampolíny

Vezměte prosím na vědomí, že pokud chcete vykopat trampolínu, musíte si koupit speciální kopanou trampolínu. Trampolínu na nohou nelze zakopat. Přečtěte si o rozdílech mezi zakopanými trampolínami a trampolínami na nohou.    

 

Poté si můžete vybrat mezi dvěma druhy vykopaných trampolín: trampolíny pozemní a přízemní . Rámečky podzemních trampolín spočívají na zemi a vyčnívají pouhých 20 centimetrů nad zemí. Rám trampolíny na úrovni terénu je umístěn na okraji v otvoru, což jí umožňuje zcela stát na úrovni terénu, jako by zmizel v zemi.

Typ povrchu

Než chytíte rýč, je vhodné nechat zahradníka zkontrolovat, zda je vaše půda vhodná pro kopání trampolíny. Je to sypký druh půdy, jako je písek, spraše nebo síra? To je skvělé: prostřednictvím těchto typů podzemní dešťové vody může snadno uniknout, takže v díře nezůstanou žádné kaluže vody. Protože při skákání nikdo nechce mokré nohy! Obsahuje vaše zahrada kompaktní půdu, jako je hlína nebo bažina, doporučujeme nainstalovat drenážní potrubí, kterým lze z otvoru odvádět vodu.

 

Pokud máte vysokou hladinu vody, rozvody nebo potrubí v zemi, je také lepší nekopat trampolínu. Naštěstí EXIT Toys má také širokou škálu trampolín na nohou !

Nejlepší místo pro podzemní trampolínu

Je čas začít kopat? Udělejte to pouze tehdy, když jste si opravdu promysleli, kam ve vaší zahradě chcete umístit vykopanou trampolínu. Vyberte místo, které poskytuje dostatečný volný prostor kolem trampolíny, aby děti mohly bezstarostně skákat. A v případě zábavných a bláznivých triků je pohodlnější, když je trampolína obklopena měkkým povrchem, jako je tráva.

 

how-do-you-dig-in-a-trampoline (2)

Kopání pro trampolínu

Nyní je tedy čas vyhrnout si rukávy a pustit se do práce! Samozřejmě můžete také požádat zahradníka nebo možná máte milého a šikovného souseda, který vám pomůže. Na našem webu a v příručce najdete podrobná měření požadovaná pro každý typ kopané trampolíny od EXIT Toys. Vezměte prosím na vědomí: velikost otvoru se u každé trampolíny liší. Pokud dodržíte tato měření, budete kopat perfektní díru pro svou trampolínu EXIT.

 

Vykopejte otvor ve tvaru mísy a ujistěte se, že povrch, na kterém bude rám spočívat, je rovný: trampolína tak zůstane pevně na svém místě. Nejste si jisti, že půda je dostatečně pevná? Používejte gumové dlaždice, aby se trampolína nemohla pohybovat a také aby guma nepoškrábala rám trampolíny.

Vyberte si

Která vykopaná trampolína od EXIT Toys vám nejlépe vyhovuje? Kliknutím na tlačítko nápovědy objevíte nejvhodnější trampolínu pro vaši zahradu. Byla díra konečně vykopána a trampolína byla zřízena? Pak nastal čas užít si trampolínu! S trampolínami od EXIT Toys mohou vaše děti dělat ty největší skoky radosti.