Jak se o trampolínu starám?

how-do-i-take-care-of-my-exit-trampoline

 

Jak se o trampolínu EXIT starám?

V EXIT Toys se zaměřujeme na odolnost. Proto jsou naše trampolíny vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů, které vydrží. Kromě toho můžete také podat pomocnou ruku k prodloužení životnosti trampolíny. Jak na to? Společnost EXIT Toys pro vás sestavila seznam tipů na údržbu.

Tip 1: Umístěte trampolínu na místo s nízkou údržbou

Abyste si to usnadnili, umístěte trampolínu na místo ve vaší zahradě, které vyžaduje jen malou údržbu. Například pokud to velikost zahrady umožňuje, neumisťujte trampolínu příliš blízko ke stromům nebo keřům. Tím se sníží množství listí, větviček nebo pylu, které na vaší trampolíně přistávají, takže zůstane déle v dobré kondici.

Tip 2: Pravidelně kontrolujte trampolínu

Aby byla zaručena trvanlivost a bezpečnost, je důležité trampolínu před použitím pravidelně kontrolovat. Jsou na trampolíně stále nějaké ostré větve nebo listy? Před naskočením je odstraňte. K tomu je také dobré jednou za čas zkontrolovat materiály na trampolíně: Zakrývá polstrování ještě pružiny a je bezpečnostní síť napnutá? Ano? Pak je čas na zábavu a skákání!

 

Jak se o trampolínu EXIT starám?


Naštěstí existuje jen malá šance, že při kontrole EXIT trampolíny narazíte na rzi nebo poškození. Naše trampolínové rámy jsou pozinkované a práškově lakované, takže jsou optimálně chráněny před povětrnostními vlivy. Polstrování je odolné proti UV záření a skoková podložka je vyrobena z vysoce kvalitního materiálu. Stručně řečeno: EXIT trampolíny vám nabízejí roky zábavy a hraní.

 Všimli jste si něčeho, co je třeba vyměnit? Poté zkontrolujte záruku. Uvidíte, že hračky EXIT mají vynikající záruční podmínky. Kromě toho si můžete v našem internetovém obchodě sami snadno objednat trampolínové díly .  

 

Tip 3: Dobře vyčistěte trampolínu

Trampolínu je třeba znovu a znovu vyčistit. Tímto způsobem zůstane při skákání pěkná a čistá, ale příležitostné čištění také udrží materiál trampolíny ve špičkové formě. Setřete například písek, trávu a listí ze skokanské podložky: zabráníte tak ucpání skokové podložky po dešti a zanechání kaluží vody na trampolíně. Velká hmotnost ponechaná na trampolíně po delší dobu by mohla způsobit prověšení pramenů, a tomu se chceme vyhnout!

 EXIT čisticí tip: začněte čistit měkkým hadříkem nebo houbičkou a vlažnou vodou. Je lepší nepoužívat čisticí prostředky, prostředky na mytí nádobí nebo horkou vodu. Můžete přidat velmi jemný prací prostředek, ale ujistěte se, že po něm na trampolíně nezůstaly žádné stopy.

 

Tip 4: Sprchy? Vysušte trampolínu!

Životnost trampolíny lze prodloužit jejím vysušením poté, co na ni spadl silný déšť. To jej ochrání před zabarvením polstrování a forma nebude mít šanci. Po dešti tedy znovu a znovu otřete polstrování měkkým suchým hadříkem.

 

Tip 5: Použijte kryt

Kryt trampolíny nabízí dokonalou ochranu proti povětrnostním vlivům a nečistotám zvenčí. Trampolínu zakryjte, když víte, že ji nějakou dobu nebudete používat, například když jedete na dovolenou nebo v dešti. Kryty trampolíny EXIT mají speciální drenážní otvory, aby na trampolíně nezůstaly kaluže. Mějte však na paměti: tyto odvodňovací otvory způsobují mokrou trampolínu. V takovém případě doporučujeme trampolínu otřít suchým hadříkem.

 

Tip 6: Trampolínu skladujte v podzimních a zimních měsících

Aby výplň a ochranná síť vydržely co nejdéle, doporučujeme vám tyto dvě části trampolíny EXIT uložit na podzim a v zimě. Naštěstí není nutné demontovat zbytek trampolíny, ale jen se ujistěte, že ji zcela chráníte krytem.

 

Díky těmto tipům a trikům si trampolínu budete moci užívat ještě déle. Také vás to přimělo začít hned teď skákat? Podívejte se na naši rozsáhlou sbírku