Hra v dešti

 

playing-outside-in-the-rain

 Dupat v kalužích na ulici nebo si hrát s blátem na zahradě: hrát si venku v dešti je velké dobrodružství. Hledáte zábavné outdoorové aktivity na deštivý den? Vytáhněte pláštěnky a boty a pojdtě si hrát s těmito tipy od EXIT Toys!

Plachetnice v kalužích deště

 S trochou fantazie můžete z dešťových kaluží na ulici udělat malé jezírko, ve kterém se můžete plavit ve svých člunech. Kdo ví, možná můžete dokonce kopat kanály doplněné jezy a přehradami! Nemáte k dispozici hračkářský člun? Žádný problém! Malý člun si můžete vyrobit z jednoduchého korku a vlajky.

playing-outside-in-the-rain (1)

 Tip EXIT Toys: chcete plout na lodi, aniž byste byli závislí na dešti? S vodní tratí EXIT AquaFlow můžete načerpat plachetní vodu a nechat ji odtékat dolů. Tímto způsobem ovládáte svou vlastní řeku.

 

Bláto fest

 Když prší, příroda vám dá tu nejlepší hračku vůbec: bláto! S blátem si můžete pohrát a dělat nejrůznější zábavné věci. Například v pískovně nebo v kuchyni si můžete připravit bahenní koláče, koláčky, pískové palačinky nebo zmrzlinu. K tomu použijte staré pánve, plastové láhve, příbory, formy na pečení a další kuchyňské nádobí.

playing-outside-in-the-rain (2)

 Opravdu chcete jít ven? Pak si vytvořte svůj vlastní sesuv půdy, abyste se mohli sklouznout! Položte plachtu na zem a střídejte se, abyste se mohli začít klouzat po kluzkém sesuvu bahna. Zaručený úspěch!

 

Závod přes kaluže

 Když prší, dalším vzrušujícím dobrodružstvím je závod v kalužích. Popadněte šlapací motokáru , tříkolku nebo kolečko ze stodoly , projeďte se rychlostí vodní louží a zkontrolujte, jak vysoko voda stříká. Jsi připraven? Vyběhněte z domu a ukažte, že se nebojíte navlhnout!

 playing-outside-in-the-rain (3)

 Tip EXIT Toys: pedálová motokára EXIT Spider Expedition se skvělým armádním vzhledem má tvrdé terénní pneumatiky, které vám umožní projet se v dešti i v blátivých lesích. Ujistěte se, že si máte staré oblečení, protože se určitě zašpiníte!

Zvířecí úkol

 Když prší, objevují se všechny druhy zvířat, která se neobjevují, když je hezké počasí. V deštivém dni jděte hledat červy, hlemýždě, žáby a objevte, kteří přátelé skrytých zvířat žijí ve vaší zahradě. Vezměte si lupu a vydejte se na hledání zvířat!

Po přečtení tohoto blogu si můžeme představit, že se nemůžete dočkat, až začne znovu pršet! Hračky EXIT vám přejí spoustu zábavy při hraní!