Hra v dešti

 

playing-outside-in-the-rain

 Dupat v kalužích na ulici nebo si hrát s blátem na zahradě: hrát si venku v dešti je velké dobrodružství. Hledáte zábavné outdoorové aktivity na deštivý den? Vytáhněte pláštěnky a boty a pojdtě si hrát s těmito tipy od EXIT Toys!

Plachetnice v kalužích deště

 S trochou fantazie můžete z dešťových kaluží na ulici udělat malé jezírko, ve kterém se můžete plavit ve svých člunech. Kdo ví, možná můžete dokonce kopat kanály doplněné jezy a přehradami! Nemáte k dispozici hračkářský člun? Žádný problém! Malý člun si můžete vyrobit z jednoduchého korku a vlajky.

playing-outside-in-the-rain (1)

 Tip EXIT Toys: chcete plout na lodi, aniž byste byli závislí na dešti? S vodní tratí EXIT AquaFlow můžete načerpat plachetní vodu a nechat ji odtékat dolů. Tímto způsobem ovládáte svou vlastní řeku.

 

Bláto fest

 Když prší, příroda vám dá tu nejlepší hračku vůbec: bláto! S blátem si můžete pohrát a dělat nejrůznější zábavné věci. Například v pískovně nebo v kuchyni si můžete připravit bahenní koláče, koláčky, pískové palačinky nebo zmrzlinu. K tomu použijte staré pánve, plastové láhve, příbory, formy na pečení a další kuchyňské nádobí.

playing-outside-in-the-rain (2)

 Opravdu chcete jít ven? Pak si vytvořte svůj vlastní sesuv půdy, abyste se mohli sklouznout! Položte plachtu na zem a střídejte se, abyste se mohli začít klouzat po kluzkém sesuvu bahna. Zaručený úspěch!

 

Závod přes kaluže

 Když prší, dalším vzrušujícím dobrodružstvím je závod v kalužích. Popadněte šlapací motokáru , tříkolku nebo kolečko ze stodoly , projeďte se rychlostí vodní louží a zkontrolujte, jak vysoko voda stříká. Jsi připraven? Vyběhněte z domu a ukažte, že se nebojíte navlhnout!

 playing-outside-in-the-rain (3)

 Tip EXIT Toys: pedálová motokára EXIT Spider Expedition se skvělým armádním vzhledem má tvrdé terénní pneumatiky, které vám umožní projet se v dešti i v blátivých lesích. Ujistěte se, že si máte staré oblečení, protože se určitě zašpiníte!

Zvířecí úkol

 Když prší, objevují se všechny druhy zvířat, která se neobjevují, když je hezké počasí. V deštivém dni jděte hledat červy, hlemýždě, žáby a objevte, kteří přátelé skrytých zvířat žijí ve vaší zahradě. Vezměte si lupu a vydejte se na hledání zvířat!

Po přečtení tohoto blogu si můžeme představit, že se nemůžete dočkat, až začne znovu pršet! Hračky EXIT vám přejí spoustu zábavy při hraní!

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení