Děti doma?

children-at-home-check-out-the-outdoor-toy-ideas-from-exit-toys

 

Děti doma? Podívejte se na nápady na venkovní hračky od EXIT Toys

Většina z nás musí neočekávaně pracovat z domova a děti už nemohou chodit do školy, což znepříjemnilo naše běžné každodenní rutiny. Vyzývá nás, abychom doma našli novou rovnováhu. Chcete-li dodat, že nemůžete trávit čas se svými dětmi každou minutu dne kvůli práci, kterou musíte udělat. Jako když se například nudí.

 

Naštěstí stále mohou jít ven. Proto je náš tip č. 1: užijte si hru venku! Skvělé pro další denní dávky vitaminu D. Stále můžete dávat pozor na své dítě z terasy, když pracujete. Když jsou vaše děti trochu starší, mohou se zabývat hraním venku na čerstvém vzduchu. Potřebujete inspiraci? Společnost EXIT Toys pro vás vybrala několik zábavných outdoorových her:

Překážková dráha s venkovními hračkami

Kdo nemá rád náročnou překážkovou dráhu? Vezměte všechny venkovní hračky ven a nechte děti, aby si vytvořily vlastní překážkovou dráhu. Vydejte se na to pomocí stoliček, stolů, obručí, lan a trampolín : vše, na čem se můžete pohybovat, pod nebo kolem, slouží jako překážka. Pomocí časovače zjistíte, kdo je nejrychlejší. Hezká a aktivní zábava!

 

Pro malou změnu hrajte vodní relé s kbelíky. Skvělá zábava v horkých letních dnech. Na konci kurzu umístěte velký prázdný kbelík. Poté do malého kbelíku udělejte díry a naplňte ji vodou. Připravená sada? Jít! Děti musí běžet co nejrychleji, aby do velkého kbelíku vrhly co nejvíce vody.

children-at-home-check-out-the-outdoor-toy-ideas-from-exit-toys (1)

Hračky na písek a vodu

Děti stejně milují hračky do písku a do vody. Stimuluje nejen jejich smysly, ale také je učí hrát si společně. Stará dobrá Monkey in the Middle a Kick the Can mají vždy také velký úspěch. Pro ještě zábavnější nápady:

Vodní šipky

Na zeď nakreslete křídou velkou šipku. Vytvořte kruhy a zapište do nich body. Hodte mokrou houbu na terč, abyste získali tyto body. Jedno dítě sleduje skóre a má samozřejmě povoleno křičet: „sto osmdesát… ..!“ To je vždy velká zábava.

Vodní umění

Pro malou změnu udělejte nástěnné umění vodou. Dejte svému dítěti několik velkých štětců nebo válečků. Aby to bylo ještě úplnější, naplňte zásobníky barvy vodou. Dělá to všechno velmi skutečné. Pak jen namočte štětec a „vymalovte“. Po několika minutách vyschne a vaše děti mohou začít pracovat na novém uměleckém díle.

Předání hry

Všichni si seřadí jeden po druhém plastový kelímkem. Pouze první šálek v řadě je naplněn vodou. Osoba vpředu musí vyprázdnit šálek za zády do šálku osoby za sebou. Žádné prohlížení není povoleno! Zvládli jste to? Pak se připojte k zadní části vlasce. Nyní je řada na další osobě vpředu. Rozlil jsi vodu? Pak je pro vás konec hry.

Honba za pokladem

Máte pískoviště ? Schovejte do písku všechny druhy „drahých“ předmětů, jako jsou staré šperky nebo zabalené dobroty. Nechte své dítě (děti), aby je vyhledalo. Ujistěte se, že existuje spousta lopat, štětců a dalších předmětů, které můžete použít ke kopání. Piráti ztratili truhlu s pokladem. Pomůžete jim ji vyhledat, než se vydají zpět na moře?

children-at-home-check-out-the-outdoor-toy-ideas-from-exit-toys (2)

Vytvořte magický písek

Věděli jste, že je opravdu docela snadné vyrobit si vlastní magický písek? K tomu musíte smíchat 8 šálků mouky s šálkem dětského oleje. Pak může zábava začít s malými plechy na pečení. Mohou si hrát v pískovišti nebo sedět venku kolem nízkého piknikového stolu. 

Nechte je, ať si zvolí vlastní aktivitu

I když je v pořádku dětem trochu pomoci, je také důležité, aby se rozhodly o svých vlastních činnostech. Nechte je vytvořit seznam nebo kresbu, pokud jsou mladší. Přemýšleli o nějaké činnosti sami, pak jim bezpochyby připadá dostatečně zábavná, aby je zaměstnávali déle. Sbírejte všechny nápady do velké nádoby a pro každý znuděný okamžik bude připraven nápad na hru, který se bude losovat!

Hrajte a učte se

Učíte doma? Jak na to jdeš? Děti se mohou každý den učit mnoha různými způsoby. Mohli byste hrát deskovou hru nebo si společně uvařit jídlo. Pěstování vlastní zeleniny a bylin je také skvělý způsob, jak se seznámit s různými přísadami. K tomu nepotřebujete velkou zahradu. V květináči můžete snadno pěstovat například rajčata, jahody nebo ředkvičky. Hrajte a učte se společně!

children-at-home-check-out-the-outdoor-toy-ideas-from-exit-toys (3)

Po večeři se projděte

Poskytující strukturu, známý sloup ve výchově dítěte. Děti potřebují rutinu. Díky tomu se cítí v bezpečí. Dodejte svému dni strukturu provedením určitých standardních činností. Po večeři se každý den projděte a budete také příjemní a fit. Stmívá se? Pak je ještě snazší zaměstnat vaše děti. Podejte jim pochodeň a nechte je ve tmě svítit všude kolem. Vzrušující věci!