8 sportovních her

8-sporty-games-for-the-exit-adjustable-sport-net

8 sportovních her pro nastavitelnou sportovní síť EXIT

Zahrajte si Footvolley s přáteli, nebo  badminton a vodní balóny s celou svou rodinou. Všechny tyto aktivity jsou možné s mult sportovními sítěmi EXIT . Zajímá vás mnoho možností těchto sítí? Níže je uveden seznam osmi sportů a her:

Tenis

Postavte síť na nejnižší pozici, na tvrdým povrch a zahrajte si tenis. Nejnižší poloha nastavitelné sportovní sítě EXIT 243x500cm je ve skutečnosti totožná s oficiální výškou tenisového turnaje. Hrajte tenis jako skutečný profesionál!

8-sporty-games-for-the-exit-adjustable-sport-net (1)

Badminton

Není bezvětří? Pak se připravte na hru badmintonu. Nezáleží na tom, jakou pozici si vyberete pro badminton: pro extra výzvu postavte síť vysoko.

8-sporty-games-for-the-exit-adjustable-sport-net

Volejbal

Preferujete volejbal? Nejvyšší pozice nastavitelné sportovní sítě EXIT 243x500cm je oficiální výška turnaje pro volejbal. Mimořádně pěkné: síť můžete snadno upravit, aby se do ní mohly zapojit i nejmenší děti.

Smashball

Tato společenská hra je určená pro 2 či 4 hráče (týmy 2 na 2) a zahrajete si ji jak doma, tak venku. ... Ať už sháníte hru na doma či dovolenou, Smash Ball set zaručeně zabaví celou rodinu. Hru začínáte podáním = odpalem míčku na síť na protihráče

Footvolley

Footvolley je další odnož volejbalu. V této hře držíte míč ve vzduchu pouze pomocí nohou, nikoli paží a rukou. To znamená, že si s míčem hrajete při zemi, a proto je sportovní síť nastavena do nejnižší polohy.

Plážové hry

Vzhledem k tomu, že se multi-sportovní síť snadno nosí v tašce, můžete si ji vzít i na pláž. Například můžete strávit krásný letní den hraním plážového volejbalu na pláži!

8-sporty-games-for-the-exit-adjustable-sport-net (3)

Vodní balóny bojují

Co může být v horkém dni více osvěžující než zábavné vodní balóny? Udělejte to mimořádně vzrušujícím tím, že si na síti napnete plachtu. Hráči nevidí, odkud vodní balóny pocházejí, a to vás navzájem opravdu překvapí!

Vybíjená 2.0

Udělejte si dodgeball extra obtížný tím, že umístíte EXIT nastavitelnou sportovní síť na dělící čáru. Toho lze dosáhnout na nejnižší pozici, a se zvedáním sítě, to bude stále náročnější. Budete muset své hody zvlášť dobře procvičit!

 

Náš seznam sportů a her lze vždy rozšířit. Buďte kreativní a tvořte úžasné a alternativní aktivity s multi-sportovními sítěmi EXIT! Podívejte se na naše multi-sportovní sítě .