10 tipů zábavy pro batolata a předškoláky

10x-outdoor-toys-for-toddlers-and-pre-schoolers

 

 
10x tipů pro venkovní hry 

I pro ty nejmladší má EXIT Toys venkovní hračky. Batolata a předškoláci si rádi hrají na čerstvém venkovním vzduchu, kde mohou běhat, šplhat a prozkoumávat vše, co se jim líbí. Které hračky pro venkovní použití jsou nejzábavnější pro jejich první venkovní setkání? Podívejte se na 10 nejlepších věcí pro batolata a předškoláky z EXIT Toys:

1. Pro jejich první skoky: trampolína Tiggy junior

EXIT Tiggy junior trampolína je trampolína speciálně pro batolata a děti předškolního věku. Ochranná síť nebo tyč jsou zde pro bezpečnost, gumičky pro dokonalý odskok a nízký schod pro snadný přístup na trampolínu. Ideální pro první skoky těch nejmladších!

playing-outside-in-a-small-garden-with-exit-toys (3)

2. Vylézt a prozkoumat: divadlo nebo hrací věž

Leze vaše batole nebo předškolák také na cokoli, co by případně našli? Pro ty skutečné lezce má EXIT Toys domečky a hrací věže v různých velikostech. Děti se budou cítit jako král nebo královna svého vlastního hracího paláce.

10x-outdoor-toys-for-toddlers-and-pre-schoolers (1)

3. Vodní nádrž: dráha AquaFlow

Malí objevitelé si užijí veškerou zábavu na světě s vodní dráhou AquaFlow od EXIT Toys. Tato vodní dráha se skládá z nádob na vodu, plavebních komor a pumpy, se kterou budou moci pracovat děti od 3 let. Jednoduše uchopte hračky, pískací kachnu nebo míč na stolní tenis a zábava s vodou může začít.

10x-outdoor-toys-for-toddlers-and-pre-schoolers (2)

4. V horkých letních dnech: vodní hrací kameny Sprinqle

Vrcholnou radostí v těchto horkých letních dnech je hraní s vodními dlaždicemi Sprinqle . Získejte extrémně zábavnou a interaktivní hru spuštěnou mezi vámi a vaším dítětem! 

exit-toys-has-the-most-fun-water-play-toys

5. Pro jejich první objevitelskou cestu: motokára

EXIT Toys motokáry jsou vhodné pro děti od 2 let. To znamená, že vaše batole nebo předškolák může začít s dobrodružstvím ve velmi mladém věku. A jak skvělá by byla motokára s přívěsem? Děti mohou na své cestě nosit vše, co najdou, nebo co takhle projet se všemi panenkami a hračkami v přívěsu? Tolik zábavy!

 10x-outdoor-toys-for-toddlers-and-pre-schoolers (3)

6. Učení a napodobování: lahodná venkovní kuchyně

Poskytuje vám vaše dítě nebo už předškolák pomocnou ruku v kuchyni? Pak je venkovní hrací kuchyň Yummy pro ně ideální hračkou. S vlastními hrnci a pánvemi, sporákem a troubou vám mohou připravit ta nejchutnější jídla. Fantastické, takový malý kuchař v domě.

10x-outdoor-toys-for-toddlers-and-pre-schoolers (4)

7. Stavba a kopání: pískovna

Batolata a předškoláci se mohou na pláži na několik hodin zabývat lopatami a kbelíky s pískem: od stavby hradů z písku po nejkrásnější písečné koláče. Kolik legrace by pak bylo pískoviště od EXIT Toys pro přenesení této plážové atmosféry do vaší vlastní zahrady? Děti si užijí, stejně jako na skutečné pláži.

10x-outdoor-toys-for-toddlers-and-pre-schoolers (5)

8. Společné hraní: houpačka na kužel

EXIT Toys vám také umožňuje vytvořit hrací prostor kolem vašeho domova, s houpačkou EXIT Spinner . Tato houpačka je pevně ukotvena k zemi a snadno se používá i pro malé děti. Díky Spinneru již nejsou týdenní návštěvy hřiště s dítětem nutné a místo toho si budou užívat hodiny zábavy na vašem vlastním dvorku! Nebylo by to hezké?

10x-outdoor-toys-for-toddlers-and-pre-schoolers (6)

9. Stimulujte smysly: písek a vodní hladina

Co si myslíte o hracím stole, speciálně určeném pro batolata a předškoláky? Tyto pískové a vodní stoly mají výšku ideální pro děti, varianty s výkem se může stůl proměnit na piknikový stůl! Jaká radost je šmátrat se ve vodě a písku nebo používat stůl k obědu a jiným kreativním činnostem.

10x-outdoor-toys-for-toddlers-and-pre-schoolers (7)

10. Pěkné a uvolňující

Od útlého věku se u dětí rozvíjí láska k houpání. Hračky EXIT mají ty nejlepší houpačky pro batolata a předškoláky: co třeba houpačka-hnízdo ? Čas se houpat a houpat.Toto bylo našich 10 nejlepších venkovních hraček pro batolata a předškoláky. Které z výše uvedených položek jsou ve vaší zahradě nutností? Nebo máte na mysli jiný produkt, bez kterého se jednoduše neobejdete? Prosím, dejte nám vědět!