10 cviků s odskokem

10-exercises-with-the-exit-toys-rebounders

3. prosince 2020
 

10 cviků s odskakovači EXIT Toys

S odskokem EXIT se můžete naučit spoustu zábavných triků! A věděli jste, že naše doskoky jsou vhodné pro mnoho míčových sportů, jako je fotbal, hokej a volejbal? Objevte nejzábavnější cviky s odskokem EXIT:

Fotbal

Tempo nebo Kickback Triathlon rebounders výjezdu hračky jsou skvělý nástroj pro své fotbalové praxe. Tyto odrazové můstky lze nastavit v různých úhlech mezi 35 ° a 90 °, takže sami můžete určit, jak se míč odrazí. Čím vyšší úhel nastavíte, tím náročnější je hra!

Cvičení 1: Technika kopání

Pro začátečníky umístěte odskok do svislé polohy pod úhlem 90 °. Tímto způsobem je míč odrazen zpět po přímce, takže si můžete snadno procvičit techniku ​​kopání. Pravidla hry můžete zkomplikovat, jak chcete. Například přihrávejte tak často, jak můžete. Dokážete to do 99? Pak jste připraveni na další cvičení.

Cvičení 2: Trapping

Čas na skutečnou práci! Odskakujte pod úhlem, aby se míč odrazil obloukem. Trik je nyní zachytit míč na hrudi, ramenou a koleni nebo dokonce na krku. Nebo můžete míč odrazit zpět do sítě odraženého hráče? Pro brankáře je také míč, který se odrazí, nesmírně náročný! Jak vidíte, existuje spousta možností, jak si procvičit všechny své fotbalové triky.

 

10 cviků s odskakovači EXIT Toys


Cvičení 3: Keepie Uppie

Jste profesionál v udržování míče? Dodejte své technice další rozměr hraním míče do odskoku, když se budete pohybovat. Dokážete se dostat na 99?

Cvičení 4: Víceúrovňový trénink

Pro další variaci si můžete zacvičit s fotbalovým odskokem EXIT Toys Kickback . Tento odskakující hráč vás vyzve dvěma způsoby: můžete vystřelit míč do sítě nebo přihrát pod ni. Tímto způsobem určíte, jak se míč odrazí: čistý nebo obloukem. Zdvojnásobte zábavu!

Hokej

Tyto hokejové rebounders , nazývané také hokejové tchouks, jsou ideální, aby své hokejové dovednosti dovedli na vyšší úroveň.

Cvičení 5: Přihrávky a chycení do pasce

Čistý, nízký, vysoký, tvrdý nebo měkký pas: s odskokem se naučíte, jak přesně přihrát puk svým spoluhráčům. Odskakovací zařízení postavte pod úhlem 90 ° a procvičujte si přihrávání a chytání. Čím blíže jste k odskoku, tím snazší je cvičení. Pokračujte v krokech zpět a vyzvěte se!

10-exercises-with-the-exit-toys-rebounders (2)

Cvičení 6: Bodování přes odskakujícího hráče

Máte také EXIT hokejovou branku ? Zábavným cvičením je pak skórovat přes odskok. Odraženo hračku můžete umístit pod úhlem vedle branky, přihrát si k sobě a následně střílet na branku. Můžete si ale také vybrat, zda odskakující hračku umístíte přesně naproti cíli. V tom případě jsou vaše záda otočena k cíli a vy skórujeté „naslepo“.

practice-your-hockey-skills-with-exit-toys (2)

Cvičení 7: Keepie Uppie

Mnoho dětí procvičuje své dovednosti udržováním míče s hokejkou. Samozřejmě je to zvláštní zábava, když do hry přidáte odskok. Inspirujte se ve videu Nikkie.


Podívejte se na hokejové triky Nikkieho . Můžete to udělat taky? 

Volejbal

Takže teď je čas na volejbalové tréninky! Nasaďte si chrániče kolen, nastavte svůj multisportový odskok a jdeme na to.

Cvičení 8: Technika set-up a pass

Pro tvůrce hry a libery je odskok skvělým tréninkovým nástrojem, protože vám umožňuje vylepšit techniku ​​nastavení a přihrávky. Chcete-li tak učinit, umístěte odrazový můstek do požadovaného úhlu a hrajte do něj tak často, jak můžete. Během hry můžete střídat techniku ​​underhand a upperhand. Po chvíli budete hrát míč svým spoluhráčům s větší přesností a dovedností! Dárek pro sebe a svůj tým!

Cvičení 9: Technika rozbíjení

Pro kolemjdoucí je běžný odrazový můstek také skutečný, protože je to perfektní tréninkový nástroj pro práci na vašem smeči! Odskakujte pod úhlem 35 °, aby se míč odrazil obloukem. Následně můžete narazit do odskakovacího zařízení tak často, jak je to možné, dokud nevytvoříte perfektní smeč. Chápete to? Poté přihazujte míč do odrážeče a rozbíjejte jej přes volejbalovou síť tak často, jak můžete. Krásný způsob, jak odfouknout páru.

Cvičení 10: Potápění (pouze uvnitř!)

S odskokem EXIT můžete také pracovat na své potápěčské technice. Například během výše uvedených cvičení. Odlétá míč příliš daleko? Poté se za ním rozběhnete co nejrychleji, abyste jej mohli ještě odrazit. Poznámka: Toto cvičení je možné pouze ve sportovní hale, takže můžete opravdu klouzat po podlaze.

Myslete méně, trénujte více

To byl jen malý výběr z mnoha cviků, které můžete dělat s multifunkčními odskakovači EXIT Toys. S tímto zábavným produktem můžete samozřejmě cvičit mnohem více sportů. Co třeba házená, softball, smečový míč, vodní pólo nebo tchoukball?